Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų įrenginyje (kompiuteryje, planšetėje ar mobiliajame telefone), kai lankotės mūsų svetainėje. Jie padeda atpažinti jūsų įrenginį ir prisiminti tam tikrą informaciją apie jūsų apsilankymus. Slapukai gali padėti gerinti jūsų naršymo patirtį, teikti tam tikras funkcijas, bei analizuoti svetainės lankomumą.

Kokius slapukus naudojame?
Būtinieji slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naršyti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis, pavyzdžiui, prieiga prie saugių svetainės sričių. Be šių slapukų, tam tikros paslaugos, pavyzdžiui, pirkinių krepšeliai arba elektroninė atsiskaitymo sistema, negali būti teikiamos.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai renka informaciją apie tai, kaip lankytojai naudoja mūsų svetainę, pavyzdžiui, kurios svetainės dalys yra dažniausiai lankomos, kokie puslapiai praleidžiama daugiausiai laiko. Ši informacija naudojama svetainės veikimui pagerinti.

Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia svetainei prisiminti jūsų pasirinkimus (pvz., jūsų vartotojo vardą, kalbą ar regioną) ir teikti patobulintas, asmeniškesnes funkcijas.

Rinkodaros slapukai

Šie slapukai naudojami reklamos pranešimams pristatyti, kurie labiau atitinka jūsų interesus. Jie taip pat naudojami riboti, kiek kartų matote reklamą, ir padėti įvertinti reklamos kampanijų efektyvumą.

Kaip valdyti slapukus?

Dauguma naršyklių leidžia valdyti slapukus per naršyklės nustatymus. Galite nustatyti naršyklę taip, kad būtų blokuojami slapukai arba įspėjama, kai slapukai siunčiami į jūsų įrenginį. Tačiau, jei pasirinksite blokuoti slapukus, kai kurios mūsų svetainės funkcijos gali neveikti.

Jūsų teisės

Turite teisę prašyti prieigos prie savo asmeninių duomenų, jų taisymo, ištrynimo, tvarkymo apribojimo arba prieštaravimo jų tvarkymui. Jei norite pasinaudoti šiomis teisėmis, prašome susisiekti su mumis per mūsų kontaktinius duomenis.

Kontaktai

Jei turite klausimų apie mūsų slapukų politiką, prašome susisiekti su mumis:

El. paštas: info@lavasales.lt
Telefonas: +37062084488
Adresas: Smėlio 29, LT-10323, Vilnius 

Slapukų politikos atnaujinimai

Mes galime atnaujinti šią slapukų politiką laikas nuo laiko, siekdami atspindėti, pavyzdžiui, mūsų naudojamų slapukų pasikeitimus arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių. Todėl prašome reguliariai peržiūrėti šią politiką, kad būtumėte informuoti apie tai, kaip mes naudojame slapukus.