3 būdai sukurti verslo augimą

Kiekvienas verslo savininkas svajoja apie nuolatinį ir stabilų verslo augimą. Tačiau kartais gali atsitikti taip, kad verslo augimas sustoja. Jei jūsų verslas neauga ir norite rasti išeitį iš šios situacijos pateiksime 3 būdus, kurie padės atkurti verslo augimą: rasti naujų klientų, padidinti krepšelioo dydį bei padaryti, kad klientai pirktų dažniau. Galbūt atrodo, kad tai yra paprasti patarimai, tačiau tai įgyvendinti yra sunkiau nei atrodo.

Raskite naujus klientus

Vienas iš svarbiausių dalykų norint auginti verslą yra plėsti klientų ratą. Tai padaryti galima keliais būdais.

Tikslinė auditorija

Sužinokite su kokiais klientais norite dirbti. Jeigu šiandien neturite nei vieno kliento galite padaryti trumpą rinkos analizę tam, kad nustatytumėte potencialias nišas ar segmentus, kuriuose norėtumėte dirbti. Kai išsirinksite konkretų segmentą pabandykite įsigilinti į klientų poreikius ir galimus lūkesčius. Turėti aiškų tikslą yra būtina siekiant suteikti aukštos kokybės prekes ar paslaugas.

Reklamos kampanija

Sukurkite efektyvią reklamos kampaniją, kuri pasieks ir pritrauks naujus klientus. Eksperimentuokite su skirtingais kanalais  ir sužinokite kas Jums veikia geriausiai.

Parnerystė

Raskite partnerius, kurie padės Jums pritraukti naujus klientus. Tai gali būti reklamos agentūra, kuri už Jus kurs komunikacijos strategiją bei komunikuos su klientais.

Padidinkite krepšelio dydį

Antrasis būdas skatinti verslo augimą yra padidinti krepšelio dydį – tai reiškia, kad kiekvienas klientas perka daugiau iš jūsų. Tai galite pasiekti įgyvendinant šias strategijas.

Papildomas pasiūlymas

Pasiūlykite klientams panašias prekes ar paslaugas, kurios papildytų pagrindinį produktą. Pavyzdžiui jeigu parduodate stalą pasiūlykite įsigyti kėdes.

Nuolaidos už didesnį pirkimą

Suteikite nuolaidą arba prizą klientams, kurie perka didesnį kiekį prekių arba paslaugų. Tai taip pat gali būti tokie vertės pasiūlymai kaip nemokamas pristatymas arba papildomi lojalumo taškai.

Pakelkite kainas

Išnagrinėkite savo produktų ar paslaugų vertę ir apgalvotai pakelkite kainas. Jei klientai mato jūsų prekes kaip aukštos kokybės, jie gali būti pasirengę mokėti didesnę kainą.

Padarykite, kad klientai pirktų dažniau

Trečiasis būdas skatinti verslo augimą yra padaryti, kad jūsų klientai pirktų dažniau. Tai galite pasiekti įgyvendinant šiuos būdus.

Lojalumo programa

Sukurkite lojalumo programą, kuri skatintų klientus grįžti ir pirkti dažniau. Suteikite jiems papildomas naudą, pvz., nuolaidas, nemokamą pristatymą, specialius pasiūlymus ar kitas naudas.

Aktyvus klientų ryšys

Bendraukite su savo klientais reguliariai. Siųskite jiems asmeninius pasiūlymus, naujienas ar rekomendacijas. Atsižvelkite į jų pageidavimus ir lūkesčius ir pasiūlykite jiems tai, ko jie iš tikrųjų nori ir reikia.

Atnaujinkite produktus ar paslaugas

Reguliariai atnaujinkite savo produktų liniją, pridedant naujus ir patrauklesnius produktus ar paslaugas. Tai sužadins klientų susidomėjimą ir skatins juos sugrįžti ir pirkti dažniau.

Tai yra 3 būdai, kurie padės sugrąžinti Jūsų verslą į augimo kelią bei pasiekti norimų rezultatų. Svarbu prisiminti, kad verslo augimas yra nuolatinis procesas, kuris reikalauja pastangų, kūrybiškumo ir nuoseklumo. Tad būkite atkaklūs, stebėkite rezultatus ir siekite nuolatinės plėtros.